Urim Saliu tregon se sa komuna do të fitojë BDI, BESA, PDSH dhe ASH
Gazetari Urim Saliu është tallur me partitë politike shqiptare pasi të gjithë thonë se do të fitojnë bindshëm në zgjedhjet lokale.

Ja parashikimet e gazetarit Saliu

BDI fiton ne komunat: Tetove, Saraj,Cair,Gostivar, Struge,Kercove,Diber,Studenican,Likove,Bogovine,Vrapcisht, Brvenice,Tearce,Zheline dhe Haraçine.

Besa fiton ne komunat :Tetove, Saraj,Cair,Gostivar, Struge,Kercove,Diber,Studenican,Likove,Bogovine,Vrapcisht, Brvenice,Tearce,Zheline dhe Haraçine.

PDSH fiton ne komunat: Tetove, Saraj,Cair,Gostivar, Struge,Kercove,Diber,Studenican,Likove,Bogovine,Vrapcisht, Brvenice,Tearce,Zheline dhe Haraçine.

Aleanca per Shqiptaret fiton ne komunat :Tetove, Saraj,Cair,Gostivar,Struge,Kercove,Diber,Studenican,Likove,Bogovine,Vrapcisht, Brvenice,Tearce,Zheline dhe Haraçine.

A u bete rehat.A jeni te kenaqur te gjithe tani?!
Shtuar më 29/08/2017, ora 11:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori