Tre destinacione të reja nga aeroporti i Shkupit
Malta, Roma dhe Vaksjo, Zvicër, janë tre destinacionet e reja drejt të cilave do të vendoset linjë e drejtpërdrejtë ajrore nga aeroporti i Shkupit.

TAV Maqedoni dhe aerokompania “Viz Er” sot do ta shënojnë fillimin me fluturimet në këto tre aerolinja të reja, shkruan TV21.TV

“Viz er” e filloi fluturimin e parë nga Maqedonia në qershor të vitit 2011 dhe ofron 29 linja drejt 13 vendeve. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 14:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori