Trajner i futbollit në Tetovë vdes papritmas në fushë
Trajneri i futbollit Lubo Pavlovic (60) ka ndërruar jetë sot gjatë kohës së trajnimit në Tetovë.

Ai është ish futbollist dhe trajner i KF Luboten e pas 15 viteve ka punuar si trajner i shkollës së të rinjve në KF Teteks.

Pavlovic sot ka mbajtur paradite trajnim derisa pasdite duke mbajtur trajnim përsëri ai ka ndërruar jetë. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2017, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori