Tragjedi në Tetovë, gjendet i varur një 37 vjeçar
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Merovë në Komunën e Zhelinës në Tetovë, ku është gjetur trupi i pajetë i një 37-vjeçari me inicialet I.A, i varur në litar.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11 e 20 minuta, në afërsi të fshatit ku ishte e parkuar edhe makina e tij.

Prokurori Publik dhe një ekip nga Departamenti i Punëve të Brendshme të Tetovës, po punojnë për zbardhjen e tragjedisë.
Shtuar më 07/02/2017, ora 11:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori