Tragjedi në Manastir, hidhet në pus 59 vjeçari
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një shqiptar nga Manastiri me inicialet D.T. 59 vjeç nga Demir Hisari, është hedhur në pus me vetëdije dhe më pas ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë ekipi i SPB-Manastir, por që nuk ka arritur ta shpëtojë 59 vjeçarin.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur dje rreth orës 8, në rrugën '4-korriku' në oborrin e shtëpisë së tij. /albeu.com/


Shtuar më 11/01/2017, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Protestuesi i Zharrezes ka nje mesazh per te gjithe politikanet

Protestuesi i Zharrezes ka nje mesazh per te gjithe politikanet