Tortevski: Gruevski do të heq dorë nga imuniteti
Avokati Aleksandar Tortevski në edicionin e djeshëm të emisionit "Top tema" ka folur për rastet e akuzave të ngritura nga PSP-ja kundër shumë ish- funksionarëve.

"Unë kam informacione serioze se Gruevski sot do të heq dorë nga imuniteti", ka thënë Tortevski.

Madje ai ka thënë se këtë Gruevski e do ta bëjë me qëllim pët t'ju ikur pyetjeve nga komisioneve parlamentare, para mediave dhe publikut. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 08:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori