Tifozët përleshen me grushta në qendër të Shkupit
Më shumë se 10 persona janë përfshirë në një sherr masiv pasditen e sotme në qendër të Shkupit.

Sipas medieve, mësohet se sherri ka ndodhur mes tifozëveVardarit dhe Shkupit në afërsi të T-Arenës.

Policia ka arritur menjëherë në vendngjarje dhe ka arrestuar disa prej pjesmarrësve në sherr ndërsa disa të tjerë janë dërguar në spital,

Shkaku i sherrit masiv mësohet se ka qenë mes tifozëveVardarit dhe Shkupit, ekipe të cilët sot luajnë lojën para tribinave të zbrazura për faktin se Vardari po vuan dënimin nga federata e futbollit. /albeu.com/

Shtuar më 19/02/2017, ora 16:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori