Thirrje për protesta para BDI-së
Në Facebook kanë filluar të shpërndahen ftesa për të protestuar para selisë së Bashkimit Demokratik për Integrim në Tetovë dhe Çair, por ende nuk ka asnjë person apo grupim që ti marrë përsipër.

As policia nuk ka informacion por as ka dhënë leje për organizimin e ndonjë proteste.

Sipas asaj që lexohetrrjetet sociale, protesta do të mbahet nesër në orën 14:00 nën moton "Largohuni nga qeveria e Gruevskit, nuk keni legjitimitet". /albeu.com/
Shtuar më 24/04/2015, ora 09:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori