Therin Kurbanin, kokat dhe zorrët i hedhin në rrugë. A do t’i quhet Kurbani? (FOTO LAJM)

Disa qytetarë pasi kanë therë Kurbanin, kokat dhe mbetjet e tjera i kanë hedhur në rrugën e banjës së Tetovës.

Qytetarët menjëherë kanë reaguar për këtë skandal që kanë bërë duke thënë se kjo është turp.

“Keshtu duket sot ne mengjez rruga e Banjes Tetoves pas Kuban Bajramit, me koka dhe mbeturina kurbanesh te hudhura nga njerez te papergjegjshem” ka shkruar një qytetarë që kalon në atë rrugë.
Shtuar më 02/09/2017, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori