Thaçi: Ta banalizojmë, të dalim në ring me Ali Ahmetin (VIDEO)
Pëlqej
Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ofertën e BDI-së për pajtim pas sherrit të disa ditëve më parë në Parlamentin e Maqedonisë e quan një përpjekje për përmirësimin e imazhit të saj pas incidentit, për të cilin thotë se është i inskenuar nga vetë partia shqiptare në pushtet.

"Problemi qëndron aty se dëshirojnë të interpretojnë se kemi problem personale, por ne kemi probleme politike. Ajo që kanë inicuar ka për qëllim që të përmirësojnë imazhin e tyre. Organizatorë kryesor i incidentit është BDI-ja dhe mendoj se shumë më seriozisht duhet ta kuptojnë këtë çështje", deklaroi Menduh Thaçi, citon Almakos. /albeu.com/

Shtuar më 30/08/2014, ora 15:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori