Thaçi përkujton Arbër Xhaferin
Me rastin e gjashtëvjetorit të vdekjes së ish liderit të Partisë Demokratike Shqiptare, Arbër Xhaferit, homazhe te varri i tij sot bëri bashkëpunëtori më i ngushtë i tij dhe lider aktual i PDSH-së, Menduh Thaçi.

“Kyetari i Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi, sot në gjashtë vjetorin e ndarjes nga jeta të ish-kryetarit të PDSH-së Arbën Xhaferri, bëri homazhe tek varri i tij në varrezat e qytetit në Tetovë”, thuhet në kumtesën e PDSH-së., e cila publikoi edhe fotografi nga homazhet.


Shtuar më 15/08/2018, ora 14:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori