E FUNDIT/ Rama e refuzoi, Basha mbërrin në kohë në Presidencë, nis takimi me Metën
Thaçi: Ali Ahmeti thotë "u tha, u bë" vetëm për statujën e Car Dushanit
Partia Demokratike Shqiptare ka mbajtur mbrëmë një tubim në Dobresh të Gostivarit.

Nga ky vendbanim, PDSH ka promovuar kandidatët për deputetë për zgjedhjete 27 prillit.

Thaçi tha se shqiptarët nuk duhet të frikësohen aspak nga diktatura e BDI-së, por të dalin në zgjedhje dhe të dënojnë politikën antishqiptare të partisë në pushtet.

Ndërsa, për moton e BDI - së "u tha u bë", Thaçi ka thënë se të vetmen gjë që ka bërë BDI e Ali Ahmetit është sjellja e Car Dushanave në Shkup. /albeu.com/


Shtuar më 17/04/2014, ora 15:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori