Teuta Arifi: Rruga te Kazerma tashmë është bërë realitet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Teuta Arifi sot ka inspektuar punimet në rrugën e Kazermës që tashmë është përfunduar dhe po asfaltohet.

Kryetarja e komunës së Tetovës në "Facebook" shkruan:

Një aks rrugorë i cili lidh shumicën e vendbanimeve të Komunës së Tearcës, Porojit, Xhepçishtit por edhe rrugën rajonale të Jazhincës me Tetovën tashmë është drejtë përfundimit.

Asfaltuam rrugën tek kazerma e cila ishte në gjendje të dërrmuar.
Lehtësuam qarkullimin e makinave dhe banorëve të cilët jetojnë në këtë vendbanim. Ndriçuam gjithë Drenocin dhe Porojin me led.

Jepi forcë argumentit më “15 TETOR”.
Shtuar më 12/10/2017, ora 15:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori