Teuta Arifi në Tetovë: Shqiptarët e dinë se ka vetëm një forcë në vend dhe ajo është BDI-ja
Nënkryetarja e BDI-së një herësh edhe kryetare e komunës së Tetovës, Teuta Arifi u shpreh gjatë takimit të sotëm në Tetovë se BDI është çelësi i këtij shteti.

“Në këto zgjedhje të kemi rezultatin më të mirë dhe BDI-ja të jetë çelësi i vetëm dhe ai i cili lojën mbretërore me 12 dhjetor, pasi qeverisja e ardhme që do të del nga kjo zgjedhje por do të jetë qeverisje që do të plotësojë raportin e PRIbes dhe unë mendoj se populli shqiptar mendojnë dhe ata e dine se ka vetëm një forcë ne vend dhe ajo është BDI-ja”, theksoi Teuta Arifi gjatë fjalës së saj në Tetovë. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2016, ora 20:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori