Teuta Arifi lë komunën e Tetovës dhe bëhet ministre?
Pëlqej
Kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi do të jetë njëra nga ministret e kabineti qeveritar të Zoran Zaevit.

Ajo mund të jetë ministre e mbrojtjes, ose ministre e punëve të jashtme, njofton INA duke cituar burime partiake nga BDI.

Në rast se Teuta Arifi shkon në post ministror, atëherë kandidat në garën për kreun e komunës së Tetovës në zgjedhjet lokale do të jetë kandidat tjetër. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori