Tetovë, godet 5 herë me thikë bashkëqytetarin
Një 36-vjeçar ka goditur 5 herë me thikë një tjetër person, vetëm, 22-vjeçar.

Për shkak të plagëve të marra, i lënduari është dërguar nga Spitali i Tetovës për në Qendrën klikike të Shkupit.

Agresori menjëherë pas plagosjes është dorëzuar në polici.

Policia dhe grupi hetimor ka nisur procedurat për verifikimin e rastit. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 13:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori