Tetovë, 40 vjeçari gjendet i përgjakur në rrugë
Gjendet i pajetë trupi i një banori të fshatit Bërvenicës në një rrugë në qytetin e Tetovës. Mësohet se personi në fjalë është një Zharko G. 40 vjeçar dhe është gjetur me lëndime në trup dhe kokë në rrugën, Boris Kidriq.

Kalimtarët e rastit kanë lajmëruar menjëherë policinë, ndërsa viktima është hospitalizuar, transmeton Zhurnal. Mësohet se 40-vjeçari kishte marrë lëndime të rënda. /albeu.com/

Shtuar më 02/09/2013, ora 15:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori