Tetovë, 17 vjeçari tenton të vetëvritet
Një 17 vjeçar nga Tetova është munduar të vetëvritet duke konsumuar një sasi të madhe të varikinit, pasi prindërit nuk i kishin blerë makinë.

Adoleshenti është dërguar menjëherë në spitalin Klinik të Tetovës dhe më pas në Klinikën e Shkupit. Fatmirësisht 17 vjeçari është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa policia ka kontrolluar makinën me të cilën kishte lëvizur dhe kishte gjetur një shishe plastike 1 litërshe e detergjentit Varikin. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2013, ora 14:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori