Tetova mes mbeturinash (FOTOLAJM)

Kjo që shihni në këto foto është Tetova. Fotografitë janë bërë nga qytetarë të qytetit dhe janë dërguar në adresën e agjencisë, Shqipmedia. Imazhet janë bërë në rrugën drejt Kodrës së Diellit, në lagjen e Çarshisë së Epërme. Pamjet vërtetojnë neglizhencën e autoriteteve komunale për të mbajtur qytetin të pastër. /albeu/
Shtuar më 04/10/2013, ora 14:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori