Tërmeti trondit Ohrin dhe Manastirin
Një tëmet 4.1 ballë i shkallës Righter ka dridhur sot rreth orës 13:15 minuta rajonin e Ohrit.

Bëhet me dije se epiqendra e tërmetit ka qenë kufiri Maqedoni - Greqi.

Po ashtu, lëkundje të tokës janë shënuar edhe në Manastir. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2014, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori