Tërmeti lëkund Ohrin
Tërmet me intensitet prej 3-4 ballë të shkallës Rihter, është ndjerë sot në orën 12 e 06 minuta në Ohër dhe rrethinë.

Observatori sizmik pranë Fakultetit Matematiko-Natyror, ka kumtuar se epiqendra e tërmetit ka qenë 130 kilometra në jugperëndim të Shkupit, në rajonin e Ohrit. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2013, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori