Temperaturat ekstreme, liqeni i Ohrit nën pushtetin e akullit (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Temperaturat e acarta që kanë pushtuar Ballkanin dhe jo vetëm, kanë bërë që liqeni i Ohrit të pushtohet nga akulli.

Në një video të realizuar nga ekipet për shpëtim në Liqenin e Ohrit shihet se si akulli ka mbuluar këtë liqen, gjë kjo që ka ndodhur vetëm disa herë në 100 vitet e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2017, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së