Temperaturat -16C, por pa të reshura
Sipas meteorologëve, deri në fund të ditës së hënë pritet që të reshurat e borës të ndalojnë në gjitha krahinat e Maqedonisë, mirëpo në 72 orët në vazhdim koha do të jetë shumë e thatë dhe e ftohur, me temperaturë deri në

Të martën pritet të ketë përmirësime në motin, ku temperaturat do të zvogëlohen gradualisht, por do të ketë errë të ftohtë. Temperature minimale do të arrijnë deri në -15C, ndërsa të mërkurën pritet të ketë reshje të shiut, raporton Shqipmedia..

Mot me i ngrohtë do të na sjellë fundjava, kur pritet të fry erë jugu dhe temperaturat të rriten mbi zero.
Shtuar më 14/02/2012, ora 09:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori