Të shtëna me armë në Tetovë, plagosen rëndë 3 persona
Një person ende i paidentifikuar ka plagosur rëndë 3 persona sonte në Tetovë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 22.00.

Sipas informacioneve të para jozyrtare, një person i panjohur ka gjuajtur me armë në rrugën “Dervish Carra”, duke plagosur rëndë tre persona që ishin brenda kafe “BarCode”.

Identiteti i të plagosurve nuk bëhet i ditur, por ata janë transferuar me urgjencë në Spitalin Klinik të Tetovës.

Ekspertët policorë kanë arritur në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur jetimet për rastin./albeu.com/
Shtuar më 10/04/2015, ora 23:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori