Të hënën në Preshevë, protestë gjithëpopullore
Pas takimit të liderëve politikë dhe institucionalë të Luginës së Preshevës, të dielën u vendos që nesër në Preshevë do të mbahet një protestë gjithëpopullorë.

Ndërsa kryetari i komunës së Preshevës, Ragmi Mustafa i ka bërë sot thirrje faktorit ndërkombëtar që të ndërhyjë për qetësimin e gjendjes në Presheve. /albeu.com/

Shtuar më 20/01/2013, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori