Takimi Kasami-Zaev, partitë pritet të mbajnë kontakt gjatë ditëve në vazhdim
Ka përfunduar takimi një orësh midis Zoran Zaevit dhe Bilall Kasaimt.

Pas takimit, Kasami deklaroi se gjatë takimit kanë biseduar për zhbllokimin e institucioneve dhe rikthimin e Maqedonisë drejt rrugës së BE-së dhe NATO-s.


Ai gjithashtu tha se kontaktet mes partive do të vazhdojnë gjatë ditëve të ardhshme. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2017, ora 17:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori