Takimi i liderëve pa rezultat
Takimi i liderëve në Maqedoni me presidentin Gjorgje Ivanov nuk kanë arritur marrëveshje për tejkalimin e krizës politike. Në bisedimet që u zhvilluan më shumë se gjashtë orë midis liderëve të VMRO-DPMNE-së, LSDM-së, BDI-së dhe DR-së nuk janë tejkaluar dallimet për çështje të rëndësishme për mbajtjen e zgjedhjeve të lira dhe demokratike.

Presidenti Ivanov për nesër sërish ka thirrë një takim të radhës me një përbërje të njëjtë. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2011, ora 09:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori