Të hënën, vendimi i gjykatës për “bombat” e Zaevit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Ditën e hënë do të bëhet i njohur vendimi për gjykimin e liderit të LSDM-së Zoran Zaev, pas padisë private të Viktor Cvetkovskit, Sekretar Gjeneral i partisë “GROM”, për përgjimet në mënyrë të paligjshme dhe të publikimit të tyre, të njohura për opinionin si “Bombat e Zaevit”.

Në seancën e sotme në gjykatën e Kumanovës, Zaev nuk ishte ishte i pranishëm.

Pas fjalës së fundit mbrojtja kërkoi nga gjykata që të sjellë një vendim të drejtë, e jo të motivuar politikisht./albeu.com/
Shtuar më 17/02/2017, ora 20:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}