Surprizë e këndshme në ditëlindjen e 54-të të Ali Ahmetit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Atmosferën e punës gjatë mbledhjes së Kryesisë Qëndrore të Këshillit të Përgjithshëm të Bashkimit Demokratik për Integrim, e ndërpreu një befasi interesante dhe shumë e veçantë.

Bashkëpunëtorët e afërt të Ali Ahmetit i kishin përgatitur një surprizë liderit të tyre, për ta shënuar ditëlindjen të 54-të të tij.

Grupi folklorik “Rreth Oxhakut” këndoi një ndër këngët e mija të preferuara, “Moj Kosovë, mriz me zana” me ç’rast edhe lideri Ahmeti iu bashkangjit këngës.

Nuk mjafoti me kaq, Ali ahmetit iu dhurua edhe piktura e titulluar “Pavarësia” nga autori Fatmir Stavileci, që pasqyron përpjekjet e kombit shqiptar për liri ndër vite. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 20:59
dallendyshja
e Shtunë 5 Janar 2013, Ora 09:21
ju nuk e festoni keshtu ditelindjen por kjo esht nje pasqyr gjeja ne menyr me te thjest ju me gruevskin e festoni ne HOTEL PALAS
valmir arifi france
e Shtunë 5 Janar 2013, Ora 12:47
urime ditlidjen zotri ameti ni jet te lumtur mergimtari nga franca
Useini
e Shtunë 5 Janar 2013, Ora 17:17
Urime 54 vjetorin dhe na rrofsh 200 vite.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit