Sulmohet nga disa persona 14-vjeçari nga Gostivari
Dhjetë persona të cilët ende nuk janë identifikuar nga policia kanë sulmuar fizikisht një të mitur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Gostivar, kur i mituri D.N 14 vjeç është sulmuar nga disa persona. Ata e kanë goditur me grushta e shqelma viktimën, duke i shkaktuar lëndime në kokë dhe fytyrë. /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2013, ora 11:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori