E FUNDIT/ "Blindohet" Prishtina, aksion masiv i policisë
Sulmohet faqja e Maqedonisë në OKB
Linku i misionit të Maqedonisë në Kombet e Bashkuara në faqen zyrtare të OKB-së është sulmuar nga hakerët.

Në vend që të ketë informacion për Maqedoninë, tanimë në link paraqiten disa vizatime japoneze dhe shkrim po ashtu në japonisht.

MPJ-ja ka sqaruar se do ndërhyjë deri në Kombet e Bashkuara që të mund të rikthehet faqja zyrtare e shtetit të Maqedonisë. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 10:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori