Sulmohen zyrat e LSDM-së në lagjen Maxhari (VIDEO)
Shtabi partiak i LSDM-së në lagjen Maxhari 2 në komunën Gazi Babë është sulmuar me gurë dhe me sende të tjera të forta.

Me këtë rast janë thyer disa dritare në shtab, njofton A1on.

Më tej, përreth shtabit janë ndezur edhe disa qirinj, transmeton Lajm.

Incidenti është vërejtur nga policia, e cila ka nisur menjëherë hetimet./albeu.com/

Shtuar më 09/01/2015, ora 18:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori