E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Strugë, shqiptarja ngrin nga i ftohti
Një grua 60-vjeçare shqiptare është gjetur e ngrirë në shtëpinë e saj, në një fshat periferik, pasi në shtëpi nuk ka patur ngrohëse as edhe ndonjë mjet për tu ngrohur në këto ditë të ftohta.

60-vjeçarja ka qenë në gjendje të rëndë, pasi është konstatuar se ka patur ngrirje të këmbëve të shkallës së tretë dhe ngrirjeduarve të shkallës së parë, shkruan Drini.mk.

I ftohti që ka kapluar zona të tëra të Maqedonisë ka lënë pa ngrohje me qindra e mijëra familje në Strugë./albeu.com/


Shtuar më 04/01/2015, ora 10:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori