Standartet e dyfishta, kur Gruevski fliste shqip (VIDEO)
Pëlqej
Lideri i VMRO-së Nikolla Gruevski dikur nuk shfaqej nacionalist dhe antishqiptar i përbetuar.

Madje në manifestim ai kishte marrë guximin të flasë edhe në gjuhë shqipe.

Në pamjet e mësipërme shfaqet një nga kundërshtarët kryesorë të platformës shqiptare duke folur shqip.

Shtuar më 20/03/2017, ora 23:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori