Sot, pritet shi në të gjithë Maqedoninë
Pëlqej
Megjithëse temperatuurat do të jenë relativisht të larta, sot pritet që moti të jetë me vranësira dhe me reshje shiu.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 18 deri në 24 gradë celcius.

Pritet që pasdite të bjerë shi i furishëm në të gjithë vendin, raporton Portalb.

Ndërsa, koha mund të njohë përmirësime gjatë ditës së javës. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori