Sot priten reshje në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni pritet të jetë me diell dhe i ngrohtë, por do të shfaqen edhe vranësira të pakta.

Pasdite, në rajonet juglindore malore pritet të ketë të reshura shiu dhe vetëtima.

Temperatura do të lëvizë nga 22°C e deri më 32°C.
Shtuar më 29/05/2018, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori