Sot fjalët përfundimtare për vrasjen e Almirit
Pëlqej
Sot pritet që në gjykatën e Kumanovës të thuhen fjalët përfundimtare për rastin e vrasjes së Almir Aliut.

Boban Iliqi ngarkohet me veprën penale “vrasje me paramendim dhe tentim për vrasje”.

Prokuroria akuzon për dhunë babain e Almirit, Sedat Aliun, dhe dy të afërm të tij, vepër e cila parasheh dënim me burg prej tre muaj deri në tre vjet.

Vrasja e vogëlushit Almir Aliut ndodhi më 25 qershor të vitit 2016.
Shtuar më 15/11/2017, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori