Slogani i ri i Ziadin Selës: PDSH që fiton
Slogani më i ri i Lëvizjes për Reformim të PDSH-së, është "PDSH-ja që fiton".

Në të djathtë të sloganit ndodhet stema e partisë, e rreth saj gjurmë gishti në trajtën e hartës së Shqipërisë Natyrale, çka është edhe filozfia që PDSH-ja e promovon.

Deri më tani, Lëvizja për Reformim brenda PDSH-së ka themeluar tre këshilla komunalë për reforma brenda partisë, si dhe bastionet kryesore në Kumanovë, Gostivar dhe Tetovë. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori