Kush janë 4 të arrestuarit për grabitjen e Rinasit
Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me periudha me diell dhe vranësira. Gjatë orëve të pasdites në pjesën jugore të vendit do të ketë reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 1 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 16 deri 22 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa paralajmërohen edhe reshje të shiut në disa pjesë të vendit. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare veriore, që do të ndikojë në rënien e temperaturave ditore
Shtuar më 20/03/2019, ora 08:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori