Moti sot në Maqedoni
Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë reshje të borës.

Reshje të shiut më së shumti do të ketë në pjesët jugperëndimore dhe lindore të vendit.

Temperatura minimale e ditës do të jetë -3 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale e ditës do të jetë 10 gradë celsius.
Shtuar më 14/03/2019, ora 10:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori