Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell. Në vendet më të larta malore do të ketë kushte për reshje të shiut dhe borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 10 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ndryshueshëm, ndërsa pas të mërkurës do të stabilizohet dhe do të ketë rritje të temperaturave.
Shtuar më 11/03/2019, ora 09:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori