Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshjeshiut. Gjatë orëve të pasdites dhe natën do të ketë reshjeshiut, ndërsa në vendet më të larta malore do të ketë reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin -4 deri 3 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 3 deri 8 gradë celcius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me vranësira dhe të vazhdojnë reshjet e shiut dhe borës.

Shtuar më 22/02/2019, ora 08:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori