Si do të jetë moti në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, ndërsa do të fryjë edhe erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -4 deri 0 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 9 deri 19 gradë celcius.

Nesër dhe gjatë fundjavës pritet të ketë më shumë vranësira dhe reshje të shiut, ndërsa në disa vende më të larta malore do të ketë reshje të borës.
Shtuar më 21/02/2019, ora 08:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori