Si do të jetë moti në Maqedoni
Sot gjatë ditës do të mbajë mot me diell dhe i ngrohtë. Do të ketë vranësira lokale dhe erë të dobët nga drejtimi perëndimor dhe jugperëndimor.

Temperatura e ditës pritet te arrije deri 24 gradë celsius.
Shtuar më 18/03/2019, ora 09:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori