E FUNDIT/ Zaev jep dorëheqjen
Si do të jetë moti në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe reshje bore.

Reshje të borës do të ketë në pjesën perëndimore të vendit, ndërsa në pjesët tjera të vendit moti do të jetë me diell dhe vranësira.

Temperatura minimale e ditës do të jetë -9 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale e ditës do të jetë 3 gradë celsius.
Shtuar më 11/01/2019, ora 09:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori