Si do të jetë moti në Maqedoni
Pëlqej
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira lokale, si dhe me kushte për reshjeshiut në disa vende. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -3 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 5 deri 11 gradë celcius.

Gjatë fundjavës pritet që të ketë kushte për reshjeshiut dhe borës, veçanërisht në vendet më të larta malore në pjesën perëndimore të vendit.
Shtuar më 07/12/2018, ora 09:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori