Si do të jetë moti në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha me diell. Në disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 9 deri 14 gradë celcius.

Gjatë fundjavës moti pritet të jetë me vranësira, ndërsa në disa vende do të ketë edhe reshje të shiut.
Shtuar më 23/11/2018, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori