Si do të jetë moti në Maqedoni
Pëlqej
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira, ndërsa do të fryjë edhe erë e përforcuar veriperëndimore.

Temperaturat e ditës do të lëvizin prej 21 deri 32 gradë celcius.

Deri të premten moti do të jetë stabil dhe me temperatura të larta ditore, ndërsa gjatë fundjavës moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë.
Shtuar më 18/07/2018, ora 08:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori