Si do të jetë moti në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Pasdite në pjesën jugperëndimore do të ketë kushte për reshje të dendura të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 23 deri 32 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me diell, me temperaturë maksimale deri 29 gradë celcius.
Shtuar më 21/06/2018, ora 08:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori