Si do të jetë moti në Maqedoni
Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha dielli. Do të fryjë erë mesatare veriore, ndërsa pasdite do të ketë rritje të vranësirave, që do të shoqërohen me reshje të shiut dhe bubullima.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 12 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 20 deri 32 gradë celcius.

Nesër dhe pasnesër moti do të jetë me diell, ndërsa pasdite përsëri do të ketë reshje të shiut.


Shtuar më 19/06/2018, ora 08:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori